X
GO
تیم فوتبال جوانان شهرداری ارومیه تیم شوط را در هم شکست

تیم فوتبال جوانان شهرداری ارومیه تیم شوط را در هم شکست

تیم فوتبال جوانان شهرداری ارومیه تیم شوط را در هم شکست

نویسنده: SuperUser Account/شنبه, 03 مهر,1395/دسته ها: آخرین اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی باشگاه شهرداری ارومیه صبح امروز تیم فوتبال جوانان شهرداری ارومیه در سومین دیدار خود از رقابت های قهرمانی جوانان استان به مصاف تیم شوط رفت.
در همان دقیقه ابتدایی بازی تیم شوط از یک حمله و غافلگیری مدافعین شهرداری ارومیه به گل اول مسابقه دست یافت.
بعد از این گل بازیکنان تیم فوتبال شهرداری به حملات خود افزودند و این حملات در دقیقه ۲۴ جواب داد و مهرداد چهارده معصوم توانست گل تساوی را به ثمر برساند.
در دقیقه ۳۰ بازی از یک پاس عمقی توسط مهرداد چهارده معصوم ،علی بشیری در داخل محوطه جریمه صاحب توپ شد و بعد از دریبل کردن سه بازیکن تیم حریف نوبت به جا گذاشتن دروازبان تیم شوط بود که دروازبان حریف نتوانست از به ثمر رسیدن گل تیم شهرداری ارومیه جلوگیری کند و تیم شهرداری ارومیه دو بریک از حریف خود پیش افتاد.
تیم فوتبال شوط در دقیقه ۳۶ بازی صاحب یک ضربه آزاد شد که با ارسال این توپ بر روی دروازه تیم شهرداری ،حسام غفارزاده بدلیل آفتاب و ندیدن توپ نتوانست توپ را بگیرد و گل تساوی تیم شوط به ثمر رسید.
تیم شهرداری ارومیه که فقط برای کسب قهرمانی مسابقات پای به میدان گذاشته سرپا حمله شد و با تغییر تاکتیکی توسط فرخ سامه سرمربی تیم در دقیقه ۴۵ صاحب یک ضربه آزاد از کنار محوطه جریمه شد که مهرداد چهارده معصوم با ارسال توپ بر روی دروازه عماد علیپور را در موقعیت گلزنی قرارداد و عماد علیپور گل سوم تیم شهرداری را به ثمر رساند.
نیمه اول این دیدار با نتیجه سه بر دو به نفع تیم شهرداری ارومیه به پایان رسید.
با آغاز نیمه دوم تیم فوتبال جوانان شهرداری با وجود برتری مقابل شوط دست از حملات خود بر نداشت و در دقیقه ۶۰ صاحب یک ضربه پنالتی شد تا مهرداد چهارده معصوم گل چهارم تیم شهرداری را به ثمر رساند.
این پایان کار نبود و در دقیقه ۸۰ مهرداد چهارده معصوم از یک حرکت زیبا و شوت پشت محوطه جریمه گل پنجم تیم شهرداری ارومیه را به ثمر رساند و تعداد گلهای زده خود را در این بازی به سه رساند.
تیم فوتبال جوانان شهرداری ارومیه با نتیجه پنج بر دو تیم شوط را شکست داد تا سومین برد متوالی خود را بدست آورد و صعود خود به دور نیمه نهایی را قطعی کند.

گفتني است تيم جوانان شهرداري اروميه با سرمربيگري فرخ سامه توانسته بود در دوبازي قبلي خود نيز پيروز شده و صدر نشين گروه خود باشد.
 


 

تعداد نمایش ها (1498)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان