X
GO
شرایط ارومیه هنوز برای آغاز لیگ آماده نیست اما برای برد به میدان می رویم

شرایط ارومیه هنوز برای آغاز لیگ آماده نیست اما برای برد به میدان می رویم

شرایط ارومیه هنوز برای آغاز لیگ آماده نیست اما برای برد به میدان می رویم

نویسنده: SuperUser Account/یکشنبه, 25 مهر,1395/دسته ها: آخرین اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه، یوبومیر تراویسا سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه در گفتگوی اختصاصی با سایت باشگاه در خصوص آخرین وضعیت تیم اظهار داشت: هنوز تصمیم نهایی برای انتخاب بازیکنان اصلی گرفته نشده چون فعلا بازیکنانی که به تیم اضافه شده اند چیزی از خود نشان نداده اند.

وی افزود: بازیکنانی که تیم برای رسیدن به پلی آف لازم دارد هنوز جذب تیم نشده اند و همین موضوع باعث شده تا شرایط آسانی در تیم حکم فرما نباشد.

تراویسا در مورد بومی یا غیر بومی بودن بازیکنان گفت: برای من کارایی بازیکن و تاثیری که در تیم دارد مهم است و بومی یا غیر بومی بود تاثیر چندانی در انتخاب من ندارد چرا که در مراحل حساس این مسایل اهمیت چندانی نخواهد داشت.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه با بیان اینکه شرایط ارومیه برای شروع لیگ آماده نشده تصریح کرد: هنوز همه بازیکنان به خصوص ملی پوشان به تیم اضافه نشده اند که این امر هماهنگی را تا آغاز فصل سخت می کند.

وی در رابطه با اولین بازی ارومیه مقابل پیکان اذعان کرد: فرقی نمی کند که با تیم های ضعیف یا قوی بازی کنیم مهم شرایط تیم ارومیه است که البته روز به روز بهتر می شود.

تراویسا در خصوص در خواست خود از باشگاه مبنی ملحق شدن مباشری به ارومیه اظهار کرد: اسم ها اهمیت ندارند آنچه که مهم است حضور یک دریافت کننده در حد یا بهتر از مباشری در ارومیه است.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه در خصوص رحمان داوودی گفت: داوودی یک بازیکن با قابلیت است اما اینکه فقط وی و میرزاجانپور به عنوان دریافت کننده در تیم حاضر باشد نمی تواند قابل قبول باشد  چون بازیهای سختی در پیش خواهیم داشت.

وی افزود: هرچند تیم آمادگی صدر در صد ندارد اما با ذهن بازنده وارد میدان نمی شویم در واقع برای ما مهم نیست در مقابل چه تیمی به میدان می رویم بلکه صد در صد تلاش می کنیم تا بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم

 

 

تعداد نمایش ها (1134)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان