X
GO
شهرداری ارومیه مغلوب بانک سرمایه شد

شهرداری ارومیه مغلوب بانک سرمایه شد

شهرداری ارومیه مغلوب بانک سرمایه شد

نویسنده: فرمانبردار/پنجشنبه, 06 آبان,1395/دسته ها: آخرین اخبار, لیگ والیبال مردان

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي شهرداري اروميه، تیم والیبال این باشگاه در دومین بازی خود از سری مسابقات لیگ برتر والیبال در خانه خود به مصاف تیم بانک سرمایه رفت و بازی را سه بر یک به حریف قدرتمند خود واگذار کرد.

در این دیدار که در سالن شش هزار نفری مملو از جمعیت غدیر ارومیه به قضاوت ایراهیم فیروزی برگزار شد تیم ارومیه با ترکیب حامد رضایی، دراگان تراویسا، آرمین تشکری، مجتبی میرزاجانپور، رحمان داوودی، اولی پکا و عبدالرضا علیزاده به عنوان لیبرو در برابر بانک سرمایه ای قرار گرفت که شهرام محمودی، محمد موسوی، فرهاد قائمی، میلاد عبادی پور، ژیگادلو، عادل غلامی و فرهاد ظریف را به عنوان لیبرو در ترکیب داشت.

ست اول بازی در حالی آغاز شد که جو سالن بر هر دو تیم اثر گذاشته بود اما این ارومیه بود که همان ابتدا نمایش بهتری از خود ارائه داد و سه بر صفر پیش افتاد و کارخانه باتجربه را مجبور به گرفتن وقت استراحت کرد.اما سرمایه تیمی نبود که به این راحتی پا پس بکشد و یاران با تجربه این تیم بازی را در امتیاز 14 مساوی کردند. در ست اول این سرمایه بود که توانست نتیجه را در انتها 25 بر 21 کند و این ست را برنده از زمین خارج شود.

ست دوم نیز با امتیاز اول برای شهرداری ارومیه آغاز شد. هر دو تیم در این ست پایاپای پیش می رفتند تا اینکه در امتیازات پایانی ارومیه پیش افتاد و توانست ست دوم را 25بر 22 پیروز شود تا در ست شماری هر دو تیم یک بر یک برابر باشند.

در ست سوم شهرداری ارومیه بازی بهتری به نمایش گذاشت اما یاران سرمایه که اکثرا نیز نفرات تیم ملی بودند نتیجه را مساوی کردند. هر دو تیم تا امتیاز 22 نزدیک به هم پیش رفتند تا اینکه یک رای مشکوک داوری در اواخر ست باعث شد تا نتیجه تغییر کند و سرمایه ست سوم را با نتیجه 25 بر 23 پیروز شود. رایی که اعتراض بازیکنان ارومیه را در پی داشت و همین باعث گرفتن یک کارت زرد توسط تیم ارومیه شد.

گیم چهارم سرنوشت ساز بود چرا که اگر ارومیه این ست را واگذار می کرد نمی توانست از اولین بازی خانگی هیچ امتیازی کسب کند. اما یاران ارومیه در این ست عملکرد قابل قبولی از خود ارائه ندادند و سرمایه توانست ست چهارم را 25 بر 14 پیروز شود و بازی را سه بر یک ازآن خود نماید.

ارومیه در بازی بعدی خود یکشنبه هفته آینده در خانه خود به مصاف کاله آمل می رود. 

 

تعداد نمایش ها (1234)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان