X
GO
ليگ دسته يك واليبال مردان:

ليگ دسته يك واليبال مردان:

شهرداري جوان اروميه بالهاي عقاب را در تهران شكست

نویسنده: فرمانبردار/چهارشنبه, 26 آبان,1395/دسته ها: آخرین اخبار, لیگ دسته یک والیبال مردان

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
به گزارش روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي شهرداري اروميه،هفته دوم رقابت هاي ليگ دسته يك واليبال مردان امروز (چهارشنبه 26 آبانماه ) با برگزاري 4 ديدار از گروه اول در شهر هاي تهران،سبلان،قزوين و آمل به پايان رسيد.
تيم شهرداري جوان اروميه كه امسال با تركيبي جوان با سرمربيگري ساسان خداپرست پا به كوران رقابت ها گذاشته است در دومين ديدار از دور مقدماتي اين رقابتها امروز در تهران به مصاف  تيم عقاب رفت كه در پايان موفق شد با نتيجه نزديك سه بر دو از سد ميزبان خود عبور كند.
ياران ساسان خداپرست در اين ديدار كه از ساعت 16 آغاز شد موفق شدند ستهاي اول ، چهارم و پنجم را با نتيجه 37 بر 35 ، 25 بر 12 و 15 بر 10 شكست دهند و ستهاي دوم و سوم را با نتيجه 25 بر 21 و 25 بر 20 واگذار كردند.
محمد ابراهیم زاده و مهدی آشوری به ترتيب به عنوان داوران اول و دوم امر قضاوت اين ديدار را بر عهده داشتند و داود شعبانعلی نظارت اين ديدار را عهده دار بود.
در هفته سوم اين رقابتها روز چهارشنبه سوم آذرماه تيم شهرداري جوان اروميه در سالن غدير ميزبان تيم عقاب سبلان اردبيل خواهد بود.اين ديدار راس ساعت 14:30 قبل از ديدار ليگ برتري آغاز خواهد شد.
 

تعداد نمایش ها (1472)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان