X
GO
لیگ برتر والیبال مردان

لیگ برتر والیبال مردان

سرمربی شهرداری ارومیه گفت: باید سخت تلاش کرد و آسان مسابقه داد/یک تیم هستیم و همه برای موفقیت تیم تلاش خواهیم کرد

نویسنده: فرمانبردار/دوشنبه, 09 تیر,1399/دسته ها: آخرین اخبار, سایر اخبار, آخرین اخبار و اطلاعیه های باشگاه, لیگ والیبال مردان

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

پیمان اکبری پیش از شروع سمینار یک روزه آشنایی با آسیب های ورزشی و حرکات اصلاحی و در اولین دیدار با شاگردانش در تیم والیبال شهرداری ارومیه دقایقی صحبت کرد.

سرمربی شهرداری ارومیه گفت: بازیکنانم به عشق همین هواداران در سالن هنرنمایی خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه، اکبری در ابتدای سخنانش با تاکید بر اینکه هیچ بایدی در تیمم نیست بجز اینکه تیمم باید بجنگد، ادامه داد: معتقدم باید سخت تلاش کرد و آسان مسابقه داد نه اینکه آسان تلاش کرد و سخت مسابقه داد!

وی ادامه داد : به هیچ عنوان دست بازیکنانم را نمی بندم تا ترس بر روحیه بازیکنان غالب نگردد و همواره پشت تیمم خواهم بود.

اکبری با ابراز امیدواری به ریشه کن شدن هر چه زودتر ویروس کوئید 19 خاطرنشان کرد : به هیچ عنوان والیبال در ارومیه بدون هوادار در سالن زیبا نیست و بازیکنانم به عشق همین هواداران در سالن هنرنمایی خواهند کرد، امیدوارم این ویروس ناخوانده هر چه زودتر ریشه کن شود و والیبال با حضور هواداران بی شمارش در ارومیه زیبایی اش کامل شود.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه در جمع شاگردانش عنوان کرد : نظم و انضباط مهمترین و اصلی ترین فاکتور زندگی من است چه از لحاظ کاری و چه از لحاظ تیمی و بر این باورم که رعایت نظم و انضباط شخصیت یک تیم را بالا می برد و تیمی موفق خواهد بود که دارای شخصیت تیمی والا باشد.

اکبری در خطاب به شاگردانش تصریح کرد : اکثر هواداران شما را الگوی خود قرار داده اند و می دانم بهترین هستین ، ولی دوست دارم در خارج از زمین مسابقه هم بهترین باشید.

پیمان اکبری با تاکید بر اینکه اتحاد باید مابین مدیریت ،کادر فنی و بازیکنان تعادل داشته باشد ادامه داد : اگر یکی از این سه گزینه کم کاری کند زنجیره اتحاد قطع خواهد شد و امیدوارم این تعادل همیشه برقرار باشد.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه وضعیت سنی تیم را جوانتر از تیم سال قبل دانست و با اعتقاد بر اینکه کار باید تیمی باشد نه به اسم و رسم بازیکنان، ادامه داد: با هیچ بازیکنی به اسم بازیکن فیکس یا ذخیره قرارداد نبسته ایم و در تیمم هیچ بازیکنی فیکس یا نیمکت نشین نیست، یک تیم هستیم و همه برای موفقیت تلاش خواهیم کرد.

اکبری در پایان اذعان داشت : آمده ایم تا آبرویمان را با عملکرد خوبمان حفظ کنیم و با حمایتی که شهردار محترم، اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه و همچنین مدیریت باشگاه شهرداری از ما نشان داده اند آرامشی برایمان فراهم ساخته که پیش زمینه یک کار تیمی و موفقیتش را میسر می سازد.

 

تعداد نمایش ها (640)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان