X
GO
لیگ برتر والیبال مردان

لیگ برتر والیبال مردان

پیمان‌اکبری سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: در مجموع با تلاش بازیکنانم و استفاده از بازیکنان جوان توانستیم حریف را شکست دهیم

نویسنده: محمدی /چهارشنبه, 23 بهمن,1398/دسته ها: آخرین اخبار, سایر اخبار, آخرین اخبار و اطلاعیه های باشگاه, لیگ والیبال مردان

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

اکبری: در مجموع با تلاش بازیکنانم و استفاده از بازیکنان جوان توانستیم حریف را شکست دهیم.

امیدوارم بازیکنان‌مصدوم هرچه سریعتر به ترکیب تیم باز گردند.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه پس از پیروزی قاطعانه سه بر صفر تیمش مقابل خاتم اردکان اظهار کرد:
اردکان تیم قابل احترامی است و از آنجایی که در بازی هفته گذشته نیز پیروز از زمین بازی خارج شده است با انگیزه بسیار مضاعفی مقابل تیم ما حاضر شده بود.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری پیمان اکبری در کنفرانس خبری پس از این بازی گفت: اگر چنانچه بازیکنانم بازی را با جدیت شروع نمی کردند قطعا در روند بازی با مشکل مواجه می شدیم‌.

وی افزود: در مجموع با استفاده از بازیکنان جوان و همچنین با تلاشی که بازیکنانم در این بازی انجام دادند توانستیم در سه ست متوالی حریف را شکست دهیم.

سرمربی تیم شهرداری ارومیه گفت: بازیکنانم از لحاظ بدنی در شرایط خوب و ایده آلی قرار دارند ولی دو بازیکن مصدوم داریم که شرایط را کمی برای تیم سخت کرده است.

وی تصریح کرد: امیدوارم با تدابیری که صورت گرفته بازیکنان مصدوم‌مان‌ هرچه سریعتر به ترکیب تیم‌ باز گردند.

اکبری در پایان خاطرنشان کرد: با بازی دادن به بازیکنان جوانان تیم، تجربه بازی کردن در شرایط سخت را برای آن ها مهیا میکنیم.

 

تعداد نمایش ها (334)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان