X
GO
مصاحبه با سرمربی تیم شهرداری جوان ارومیه

مصاحبه با سرمربی تیم شهرداری جوان ارومیه

سرمربی تیم شهرداری جوان ارومیه:از نتیجه حاصله راضی ام،ولی از کیفیت بازی تیمم راضی نیستم

نویسنده: فرمانبردار/چهارشنبه, 19 آبان,1395/دسته ها: آخرین اخبار, لیگ دسته یک والیبال مردان

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهر داری ارومیه،ساسان خداپرست مربی تیم والیبال شهرداری جوان ارومیه پس از برد سه امتیازی مقابل تیم کاله جوان آمل گفت:از نتیجه بازی راضی هستم ولی هنوز از انسجام تیمی بازیکنانم نا راضی ام.
خداپرست افزود:به هر حال با توجه به اولین بازی،شرایط برای هر دو تیم یکسان بوده و همیشه اولین بازی لیگ برای هر تیمی سخت می باشد،کاله جوان چیزی برای از دست دادن نداشت،به همین دلیل به آب و آتش زده بود و از طرفی بازیکنان تیم ما کار را با احتیاط دنبال می کردند و همین موضوع باعث بهم خوردن انسجام تیمی شده بود.
خداپرست تصریح کرد: با بررسی نقاط ضعف تیم و پوشش آن برای این دیدار پا به میدان مسابقه گذاشتیم،ولی چون بیشتر از ده روز نیست که تیم را تحویل گرفته ام،یکی دو هفته زمان خواهد برد تا به آنچه که خواسته ام است دست یابیم.
سرمربی تیم والیبال شهرداری جوان ارومیه اذعان داشت:تیم ما تاکنون در چنین جوی که هواداران با شور و شوق تیمشان را تشویق کنند قرار نگرفته بودند،به همین دلیل بازیکنان کمی تحت تاثیر جو سالن قرار گرفته بودند.
خداپرست ادامه داد:واقعا از همه هواداران حاضر در سالن تقدیر و تشکر می کنم که در لحظات حساس بازی نقش بسزایی ایفا نمودند و برای بازیکنان تیم قوت قلب شدند.امیدوارم این حمایت ها همیشه ادامه داشته باشد تا تیم با این حمایت ها به نتایج مطلوب دست یابد.
سرمربی تیم شهرداری جوان ارومیه در پایان با تشکر از نوید مشجری که در آنالیز این دیدار کمک حال تیم شد ،خاطر نشان ساخت:در دیدارهای خانگی که تیم سوپر لیگی هم بعد ما بازی خواهد داشت،از نوید درخواست کرده ایم برای تیم شهرداری جوان در آنالیز بازی کمکمان کند و وی قبول کرده است،با این حال در بازی های خارج از خانه با توجه به نبود آنالیزور در تیم،لاجرم با تهیه فیلم بازی های حریفان،خودمان روی کاغذ نقاط ضعف و قوت تیم مقابل را آنالیز خواهیم کرد.
 

تعداد نمایش ها (1614)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان